Już od 22 lat firma Abakus produkuje najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły na wdrożenie unikalnej technologii produkcji – IRMC Production. Pozwoliło to na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a także na całkowitą automatyzację produkcji.

Obszar firmy Abakus Okna S.A. to 27 000 metrów kwadratowych zagospodarowanych najnowocześniejszym sprzętem do produkcji okien w Europie. Nie dziwi zatem fakt, że wydajność sięga aż 712 000 jednostek okiennych rocznie.
Dlaczego Abakus?
ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Szczególnie ważnym atutem produktów jest wysoka efektywność cieplna. Oszczędzanie energii to nie tylko mniejsze rachunki, ale także działanie na korzyść środowiska naturalnego.
DŹWIĘKOCHŁONNOŚĆ
Unikatem na polskim rynku jest stosowana dwukomorowa uszczelka zgrzewalna. Dzięki swojej budowie zapewnia ona wysoką dźwiękochłonność.

PRODUKCJA

Główny atut firmy ABAKUS w starciu z konkurencją  stanowi nowoczesna technologia stosowana w procesie produkcyjnym. Firma w kręgach specjalistów z branży okiennej określana jest mianem „referencyjnej” z uwagi na zastosowane w jej przypadku rozwiązania produkcyjne. Mowa tu o w pełni zmechanizowanych liniach produkcyjnych, składających się z:

  • centr obróbczych
  • zgrzewarek czterogłowicowych
  • automatycznych zaczyszczarek CNC
  • linii zgrzewająco-czyszczących

Powyższe maszyny są sterowane i koordynowane komputerowo przy użyciu oprogramowania typu work-flow, które zarządza systemem przyjmowania i realizacji zamówień. Fabryka Abakus opracowała własne standardy technologiczne, zapewniające najwyższą jakość produktu, a także olbrzymią wydajność produkcji.

 

Oferta produktów: