Firma AdamS z siedzibą w Mrągowie działa na rynku stolarki budowlanej od 1993 roku. Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC, którą oferuje w wielu stylistycznych i funkcjonalnych wariantach.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi popartemu ciągłymi inwestycjami, firma AdamS dysponuje w chwili obecnej ogromnym potencjałem produkcyjnym.

Firma AdamS posiada nowoczesny park maszyn (zgrzewarki 4-głowicowe, zgrzewarka 6-głowicowa, centra tnące, centra obróbcze, urządzenia do okuwania i szklenia), wysokiej klasy maszyną okleinującą, a także roboty drugiej generacji wyposażone m.in. w automatyczne stemple formujące i specjalny system do zaoblenia powierzchni zewnętrznych o najróżniejszych kształtach. Od 2015 r. Firma sama produkuje szyby jedno i dwukomorowe. Od 2017 roku okna PREMIUM produkowane są w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na zgrzewaniu profili, precyzyjne ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

Posiadają również własny tabor samochodowy , co pozwala sprawnie i terminowo realizować wysyłki krajowe i zagraniczne.
Wysoka jakość produktów, szeroka oferta, krótkie terminy realizacji, jak również profesjonalna obsługa spowodowały, że w ciągu ostatnich lat firma znacznie rozbudowała sieć sprzedaży.

 

Firmę charakteryzują dwie podstawowe zasady: wiarygodność oraz najwyższa jakość.

Stolarkę okienną z PVC produkują w oparciu o ofertę profili firmy ALUPLASTVEKA oraz autorską linię produktów Passiv Line PLUS i ULTRA, na okuciach SIEGENIA AUBI.
Konstrukcje aluminiowe wykonują na bazie systemów ALIPLAST, SAPA, PONZIO I WICONA.

 

Oferta produktów:

passiv-line plus

passiv-line ultra

ideal 8000

veka SL 82