KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Firma obrała sobie za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączą ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji. Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizują swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Zbudowali dwie najnowocześniejsze fabryki. Uzyskali niezbędne certyfikaty. Powstała sieć sprzedaży oraz Sieć salonów stolarki KRISHOME [www.krishome.pl]. Stali się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowali w rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych. Dzięki nim klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość wespół-projektowania produktów. Można dziś powiedzieć, że efekty tej pracy to połączenie najwyższej jakości, profesjonalizmu i wyobraźni klientów.

Oferta produktów:

Segmentowe

Rolowane

Przemysłowe