Call us : +48 884 958 328
Mail us : dardzinski@studio-okien.com.pl

Roto

Roto R4 Okno obrotowe 
Są to okna dachowe ze skrzydłem obrotowym zamocowanym dokładnie w poziomej osi okna.Nowa linia oblachowanie w kolorze Antracyt Metallic (R703). Okno obrotowe Designio R4 to okno dopasowane wymiarowo i sposobem wykończenia do okien wysoko – osiowych, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnorodnych typów połączeń, w tym także wielokrotnych, polecane do zastosowania zwłaszcza w miejscach trudno- lub niedostępnych, jak np. górne partie dachu, które wymagają doświetlenia.

Roto R7 Okno wysoko – osiowe
Okno wysoko – osiowe jest oknem obrotowym z osią umieszczoną w 3/4 wysokości skrzydła. Skrzydło wyniesione ponad połać dachu dzięki zastosowaniu siłowników teleskopowych otwiera się lekko i nie wchodzi podczas obrotu do pomieszczenia. Można zatem otwierać okno bez obaw o guza na głowie i wyglądać przez nie w pozycji wyprostowanej. Oblachowanie w kolorze antracyt metallic (R703)

Roto R8 WD Okna uchylno-obrotowe
Rama okno dachowego wyposażona została w fabrycznie zintegrowany blok termiczny z elastycznego polipropylenu, który jest odporny na promieniowanie UV i nie utlenia się. Rozwiązanie to gwarantuje wyższe parametry izolacyjne całego okna dachowego: współczynnik Uw jest lepszy o 0,1 W/(m2K); temperatura miejsca połączenia ramy z oscieżem jest wyższa o około 5 stopni Celsjusza.