Sokółka Okna i Drzwi to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Cieszy się uznaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Produkty eksportowane są do 19 krajów w Europie i na świecie. Produkty sygnowane tą marką są połączeniem starannie wyselekcjonowanego drewna ze sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu otrzymujesz produkt doskonały. Konstruktorzy i specjaliści z pasją i dbałością o detale tworzą przepiękne okna i drzwi. Ich wiedza i umiejętności gwarantują trwałość i precyzję wykonania.

ZALETY OKIEN DREWNIANYCH

 1. WYTRZYMAŁE I SZTYWNE
  Drewno od stuleci cenione jest jako materiał konstrukcyjny. Pozwala na wykonanie konstrukcji przeszklonych w różnych kształtach i rozmiarach, nawet wielkogabarytowych.
 2. INDYWIDUALNE WYKONANIE
  Okna drewniane wykonuje się na wymiar. Dzięki temu można je idealnie dopasować do konkretnego projektu i oczekiwań klientów.
 3. PONADCZASOWE 
  Są bardzo trwałe i mimo upływu czasu współgrają z aktualnymi trendami w architekturze i aranżacji wnętrz. To inwestycja na lata.
 4. NIEPOWTARZALNE
  Drewno to materiał szlachetny. Niebywałego uroku ram drewnianych nie są w stanie oddać żadne, nawet najlepszej jakości okleiny drewnopodobne.
 5. WYBÓR ARCHITEKTÓW 
  Pozwalają na realizację dowolnych, nawet najbardziej wyszukanych projektów architektonicznych. Gwarantują niczym nieograniczoną swobodę twórczą.

Wybierając produkty marki Sokółka masz gwarancję nie tylko ich najwyższej jakości, ale także tego, że są przyjazne dla środowiska. Starannie selekcjonują drewno, z którego tworzą okna i drzwi. Następnie poddają je zaawansowanym i sprawdzonym procesom technologicznym, w wyniku czego otrzymujesz trwały produkt najwyższej klasy. Nieustannie czuwają nad całym procesem produkcji i zapewniają stały poziom jakości oraz terminowe dostawy. Bardzo dużą wagę przywiązują do ochrony środowiska.

Do produkcji wykorzystywany jest surowiec naturalny, jakim jest drewno. Pochodzi on z rejonów, gdzie prowadzona jest planowana gospodarka leśna. Potwierdza to przyznany certyfikat FSC, którym oznaczają wszystkie produkty. Okna i drzwi tarasowe są bardzo energooszczędne, dzięki czemu pozwalają zminimalizować zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu zimą i chłodzenia latem. To z kolei przekłada się na ograniczenie emisji dwutlenku węgla.W fabryce stosuje się ekologiczne technologie produkcji, optymalizację kosztów wytwarzania i gospodarki odpadami. Spełniaja najwyższe standardy środowiskowe, techniczne oraz wymagania prawne. Okna i drzwi tarasowe produkują w Zintegrowanym Systemie Zarządzania Inwido Production S.A., zgodnym z normami ISO 9001 i ISO 14001.

Oferowane produkty:

Thermo80

Elite 92

Thermo HS

Thermo80 Alu

Elite92 Alu

Puro Passive